Při nákupu v ceně nad 1800 Kč nabízíme dopravu zdarma až k vám domů (neplatí u nábytku).
Booking.com Award
Booking.com Awards

Příběh barev

Jako první jsme do České republiky přivedli Annie Sloan a její úžasné křídové barvy.
Annie je britská designérka a umělkyně. Tento rok je tomu již 25 let, kdy pod svým jménem založila vlastní značku barev na patinování a dnes její neotřelý styl oslovuje tisíce lidí po celém světě. Nechte se s námi unést obrovským výběrem, nádhernou barevnou škálou, jednoduchou aplikací a skvělými výsledky barev Chalk Paint, které Váš starý nábytek promění …

Příběh barev

Když Annie Sloan před 25 lety vyvinula svou jedinečnou dekorativní barvu, Křídovou barvu, vyvolala ve světě dekorativních barev revoluci. Frustrovaná nedostatkem barevných odstínů, které byly k dispozici, vytvořila svou barvu – se svou nevšední univerzálností a snadností použití – pro všechny, od DIY amatérů po profesionální interiérové designéry.

Annie Sloan svou nyní již známou dekorativní barvu - Křídovou barvu vytvořila v roce 1990. Když na ní začala pracovat, chtěla vytvořit dekorativní barvu, která je vhodná k bezprostřednímu spontánnímu a přímému použití. Měla tři malé děti pod 7 let, takže měla málo času na zdobení/dekorování.

Chtěla rychlý obrat - barvení ráno, potom lakováni a odpoledne už dát předmět zpět na své místo. Navíc chtěla barvu, která jde nanést na plus mínus cokoliv - staré i nové dřevo, kov, plast, beton, cihly, atd. - vše bez penetrace, broušení a bez jiných příprav.

Také chtěla barvy, které jsou snadno míchatelné, a tak zvolila odlišný způsob výroby než jakákoliv jiná firma. Nazvala své barvy Křídové barvy pro jejich nádhernou sametovost a matný povrch.

Co je Křídová barva?

Křídová barva je ozdobná barva vytvořená Annie Sloan před 25 lety. Nepotřebuje skoro žádné přípravy, jako broušení nebo penetrování, je vhodná do interiérů i exteriérů a na kterýkoliv povrch. S lehkostí dokáže znovu oživit starý nábytek, stěny, stropy a podlahy. Je to snadné a zábavné, s vynikajícími výsledky dostupnými pro každého.
Co je Křídová barva?
Patina House v Mníšku pod Brdy hodnocení